Geen dienst i.v.m. corona maatregel

 

Vanwege het risico van een (te) snelle verspreiding van het Corona virus heeft de overheid in Nederland om verscherpte maatregelen gevraagd. Een van die maatregelen is een verbod voor bijeenkomsten van 100 personen of meer. Deze maatregel geldt vooralsnog tot eind maart. Het bestuur van onze gemeente is van mening dat we dit advies serieus moeten nemen en dat onze zondagse samenkomst daarom nu niet door kan gaan. 

 De dienst op zondag 15 maart komt zodoende te vervallen en dat geldt ook voor zondag 22 en 29 maart. Na zondag 29 maart zullen we, afhankelijk van hoe het Kabinet tegen die tijd adviseren zal besluiten over de diensten van april.

Onze gemeente zal tot nader bericht op zondag morgen in kleine kringen aan huis samen komen. Wil jij deelnemen in een van deze ontmoetingen, stuur ons dan een email aan menno.helmus@vineyardwageningen.nl. We zullen dan kijken of er plaats is in een van de groepen.

MEER NIEUWS